Liitu

Kõik väljad on kohustuslikud
Logi sisse kui Teil juba on konto

Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötuba

Tutvustus

Oma klientide paremaks ning efektiivsemaks teenindamiseks oleme loonud ärikliendile suunatud uuenenud Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötuba tellimiskeskuse, mis võimaldab äriklientidel toodete tellimise mugavalt läbi e-poe. Uuenenud tellimiskeskuses saate jälgida oma tellimuste täielikku ajalugu, vormistada uut tellimust mugavamalt ja kiiremalt,  võrrelda erinevaid tooteid ning saata müügiesindajale hinnapäringuid.  Uus tellimiskeskus kuvab Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötuba osakonna kliendile kliendispetsiifilisi tooteid tema erihindadega. 


Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötuba tellimiskeskus (e-pood) on ärikliendile suunatud müügikanal ning selleks, et tooteid osta ja tellida, peab äriklient omama e-poes kontot.  Kõik ärikliendi kontod registreeritakse esmalt majandustarkvaras, mille eelduseks on juhatuse liikme poolt allkirjastatud  kliendileping  osakonnaga.  Kliendilepingu sõlmimisel määratakse  konkreetsele ärikliendile krediidilimiit ning makseperiood. e-poe kliendikonto registreerimise üheks kohustuslikuks osaks on ettevõtte äriregistri numbri sisestamine. Majandustarkvaras määratakse igale ärikliendile unikaalne maksja kliendikood ja saadetise kliendikood. Saadetise kliendikoodiga salvestatakse ärikliendi konto ka e-poes. Kõik ärikliendid registreeritakse ja aktiveeritakse majandustarkvaras ja peale seda kinnitatakse ning aktiveeritakse kliendikonto kasutajale ka e-poes, juhul kui klient selleks kliendilepingu sõlmimisel soovi avaldab. 

Eestikeelse tellimiskeskuse koduleht on: https://telli.jungent.eu/

Kui oled vana telli.jungent.ee tellimiskeskuse kasutaja siis, logi sisse tellimiseks:   Logi sisse tellimiseks

Registreeri ennast Jungent Foodservice e-poe kasutajaks siin:   uus klient nupp

Registreeri ennast Jungent Shell e-poe kasutajaks kasutajaks siin:   uus klient nupp

 

E-poe põhilised eesmärgid

  • Ärikliendi ostuprotsessi mugavamaks muutmine koos jälgitava ostuajalooga ning sealjuures ka Baltikumi laoseisude reaalajas kuvamine
  • Ärikliendikonto personaliseerimine – hinnastus, eripakkumised ning
  • kliendispetsiifilised tooted
  • Kampaaniapakkumiste ja lõpumüükide kommunikeerimine ning läbiviimine
  • Tehniliste tooteandmete (kasti kogused, laoseisud, tootepildid, tootekirjeldused jne.) avaldamine
  • Kasutajasõbralik ning detailne otsingumootor
  • Tellimuste ja komplekteerimise halduse parandamine ning kiire tarne tagamine
 

Tooted ja tooteandmed

Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötuba e-poes eristatakse tooted üldisteks ja kliendipõhisteks. Üldised tootepakkumised on kuvatud e-poe tavavaates neile kasutajatele, kes ei ole sisse loginud.

Tellimiskeskuses olevat tooted ja hinnad on kliendipõhised. Klient näeb sisselogimisel kõiki Temale lubatud tootekategooriaid ja tooteid, kuid lisaks eristatakse kliendi kohta ka kliendispetsiifilisi tooteid. Nimetatud kliendispetsiifilised tooted, mida klient tavaliselt tellib,  on kliendipõhiste hindadega (eeldusel et unikaalne kliendikood on Foodservice klienditeeninduse poolt sisestatud). 

Hinnapäringud

Juhul, kui klient tunneb huvi uue toote vastu või ta ei ole rahul e-poe hinnastusega, on võimalik teostada kliendihinna kohta hinnapäring läbi tellimiskeskuse. Antud päring edastatakse läbi süsteemi kliendihaldurile, kes saab kliendile teha uuendatud hinnapakkumise  ja koostada uuendatud kliendispetsiifilise hinna kasutajale e-poes. Hinnapäringus tuleks määrata ka võimalik tellitav kogus mida soovitakse parema hinnaga osta.

 

POS kassa

Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötubatellimiskeskuses kliendi nimel müügitellimuste tegemiseks müügijuhtide ja klienditeeninduse poolt kasutame POS  (point-of-sale) Webkul Magento kassasüsteemi pluginat. POS võimaldab teha tellimusi ka uuele kliendile ning panna see ootele  kuniks kliendiandmetele lisatakse majandustarkvaras kliendikood, mis eeldab kliendilepingu sõlmimist. See omakorda kiirendab vajadusel ostu-müügi protsessi, suurendab paindlikkust ning võimaldab klientide paremat teenindamist.

Jungenti müügijuhtide poolt tehtud tellimusele saadetakse kliendi e-posti aadressile vastav kinnitus.

 

Ostukorv ja laoseis

Jungent Estonia OÜ Foodservice tellimiskeskus | VERTIGO töötubatellimiskeskuses lisatakse toote detailsele lehele mitme laoseisu info ehk toote saadavus ladudes. Antud info on pidevalt uuendatud ja klient näeb reaalajas saadaval olevaid tootekoguseid erinevates ladudes ja oskab selle järgi planeerida esitatava tellimuse koguseid. Kui klient otsustab toote osta, lisab ta ostetava toote koguse ostukorvi ning tootelehelt suunatakse klient ostukorvi, kus saab oma tellimuse kinnitada. 

Juhul, kui teil on ettepanekuid tellimiskeskuse kasutusmugavuse või mõne muu küsimuse osas, võtke julgelt ühendust meie müügitiimiga.

 

Tarneaadressid

Klient saab 1 kasutaja alt kaupa tellida erinevatele tarneaadressidele eeldusel , et kliendikonto töölaual aadressiraamatus on täiendavate aadresside alla lisatud ka  tarneaadressi kood (klienditeenindusosakond või müügijuht saab siin aidata). 

Soovime Teile mugavat ostlemist uues tellimiskeskuses https://telli.jungent.eu/!